بیش از ۸۴۶ شرکت داخلی و خارجی از ۱۱ کشور در نمایشگاه اگروفود حضور خواهند داشت

نمایشگاه بین المللی جواهر
نمایشگاه بین المللی جواهر در کیش
خرداد ۱۲, ۱۴۰۳
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالوژی ایران
خرداد ۲۶, ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها به نقل از تیتر کوتاه، سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران آگروفود، که به عنوان بزرگترین رویداد بین المللی در حوزه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته در منطقه خاورمیانه شناخته می‌ شود، از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

 

در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۸۴۶ شرکت داخلی و خارجی از ۱۱ کشور شامل اسپانیا، اتریش، امارات، ایتالیا، آلمان، تایلند، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه و هند حضور دارند و آخرین دستاوردها و نوآوری‌های خود را در حوزه‌های مختلف کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته به نمایش می‌گذارند.

 

حضور گسترده شرکت‌ های داخلی و خارجی حضور پررنگ ۷۱۰ شرکت داخلی در کنار ۱۳۶ شرکت خارجی و نمایندگی‌ های آنها نشان ‌دهنده اهمیت این نمایشگاه به عنوان یک پلتفرم مناسب برای تبادل دانش، تجارب و برقراری ارتباطات تجاری میان فعالان این حوزه در سطح ملی و بین‌ المللی است.

 فضای نمایشگاهی گسترده نمایشگاه ایران آگروفود امسال در فضایی به وسعت ۷۰ هزار مترمربع برپا خواهد شد که ۲۹ هزار مترمربع آن به فضای مفید سرپوشیده، ۳۲۵۰ مترمربع به فضای سرپوشیده خارجی و ۵۱۴۳ مترمربع به فضای باز اختصاص یافته است.

 

 

۱۶ سالن نمایشگاهی میزبان شرکت‌ کنندگان در این دوره از نمایشگاه هستند و بازدیدکنندگان می ‌توانند از تاریح ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه و از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر از این نمایشگاه دیدن کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *